top of page
zapakowane prezenty

CO NA PREZENT?

20 grudnia 2022 r.

Czas świąt Bożego Narodzenia to okres duchowych przeżyć, spotkań z najbliższymi, wspólnych rozmów, wspomnień z dzieciństwa; to również okres radosnego obdarowywania. W dobie dostępności wszelakich dóbr zakup prezentu nie jest problemem - więcej trudności sprawia nam wybór właściwego prezentu. Może jednym z pomysłów na obdarowanie niech będzie pakiet badań profilaktycznych? Może w ten sposób zadbamy o coś rzeczywiście ważnego dla bliskiej osoby - o jej zdrowie? Może komuś w ten sposób uratujemy życie?

A może czas pomyśleć o sobie i wśród postanowień noworocznych pamiętać o redukcji masy ciała, zwiększeniu aktywności fizycznej, rzuceniu palenia czy zmianie diety? Świetnym postanowieniem noworocznym będzie również umówienie się na badania profilaktyczne, wizytę u ginekologa, urologa, okulisty czy stomatologa. Prezenty materialne nie będą nas cieszyć, jeśli zabraknie zdrowia. Wciąż wiele zależy od nas samych.

Szanowni Pacjenci!

Niech nadchodzący świąteczny czas przyniesie wytchnienie, radość i pozwala cieszyć się obecnością bliskich. Nowy Rok zaś niech będzie obfity w zdrowie i dobrą formę!

Co na prezent?: News
bottom of page